TARİHÇE

1994 yılında kurulan Ersan Soğutma,ilke edindiği kaliteli ve AB standartlarında hizmet anlayışı ile soğutma dolapları,endüstriyel mutfak cihazları alanında müşterilerine ve çözüm ortaklarına,imalat,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Temel ilke olarak benimsenen müşteri memnuniyeti çerçevesinde;

Kalite anlayışından ödün vermeden ,istikrarlı fiyatlarla,zamanında,belirlenen şartlara uygun ve AB standartlarında hizmet vermeyi taahhüt etmekteyiz.Ersan Soğutma olarak, satış ve satış sonrası servis anlayışımız,kuruluşumuzdan itibaren benimsediğimiz ''Hizmet satışla bitmez,başlar.'' sloganı ile bütünleşmiştir.

Birlikte büyük başarılara ulaşmak dileği ile...

VİZYON & MİSYON
  • KALİTELİ VE AB STANDARTLARINA UYGUN OLARAK HİZMET VERMEYİ AMAÇLAYAN ŞİRKETİMİZ ,SEKTÖRÜNDE ARANAN BİR MARKA OLMAYI KENDİNE İLKE EDİNMİŞTİR.
  • FİRMA OLARAK, ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİN MEKANA VE YERİNE GÖRE DOĞRU TEKNOLOJİYLE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE İSTENİLEN ZAMANDA TESLİM ETMEKTİR.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dünya standartlarında üretim ve hizmet anlayışını müşterilerimize sunarken,teknolojideki gelişmeleri gün ve gün takip ediyoruz.Marka olmanın bilinci ile bu markayı ve markamız altında sunulan hizmeti daha ileri taşımak için kesintisiz bir şekilde AR-GE çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Marka olmak için yola çıktığımız zamandan beri,bu hedefimize ulaşmak için her zaman son teknoloji ve en iyi hizmet ağını sizlere sunmak için çalışıyoruz.